Zpět na seznam
Zde je zanedbané místo a zasloužilo by rekonstrukci
Anonymní · 12. 05. 2026

Hluboké díry na parkovišti před Bohemkou. Stálo by za to díry alespoň zasypat nebo vyspravit povrch

Komentáře

Radovan Kodeš 24. 06. 2026 16:56

Dle mého názoru je v tomto místě potřeba navrhnout a poté i zrealizovat kvalitní parkování pro návštěvníky fotbalových zápasů, pokud možno neopomenout ani zachování podmínek pro jiné kuturní a sportovní akce (cirkusy, dny dětí a mládeže-stavba skákacího hradu, využití pro jednodení akce, viz natáčení seriálu Buldok z Poděbrad, filmaři zde měli jednu chvíli základní tábor, atd). Dále je potřeba nahradit nadzemní kontejnery na tříděný odpad kontejnery podzemními a přidat zelň. Toto místo před Bohemkou je často vstupní branou pro návštěvníky Poděbrad a studenty, ale působí spíše jako tankodrom pro vojáky. Kdyby nestačil prostor před Bohemkou, tak podle železniční trati směrem na Kolín k nadjezdu je země nezemě nikoho. Náletové dřeviny, odpadky a jiné radosti. I toto místo by stálo za zlepšení.

Přidat komentář